2 Bed Middle Floor Apartment in Benalmadena i Benalmadena, Leilighet
Leilighet

Nybygg leiligheter Finca Dona Maria til salgs i Benalmádena

Finca Doña María, gelegen in de heuvels van Benalmádena, biedt appartementen met uitzicht op de Torrequebrada golfbaan. Het complex Abelias combineert moderne woningen met Andalusische charme. De nieuwbouw appartementen, met 2 slaapkamers, variëren in prijs en woonoppervlakte. Verwachte oplevering is in het tweede kwartaal van 2028. Een clubhuis met zwembad en fitnessruimte is exclusief toegankelijk voor bewoners. Het strand en de voorzieningen van Benalmádena Costa zijn op loopafstand.

€430 000 - €1 150 000
2-3
Soverom
2
Bad
85-162 m²
Boareal
Fra €430 000
Pris fra
0,6 km
Avstand til strand
På tegningen
Byggestatus

Profilanalyse

Område

De ligging van Finca Doña María, nabij de Torrequebrada golfbaan, biedt een combinatie van rust en recreatie. Het complex ligt op loopafstand van het strand en de voorzieningen in Benalmádena Costa. De heuvelachtige ligging zorgt voor uitzicht, maar ook voor steile toegang.

Planløsning

De appartementen in Finca Doña María zijn geschikt voor wie op zoek is naar een tweede woning of een permanente verblijfplaats aan de Costa del Sol. De woningen zijn voorzien van airconditioning, een ingerichte keuken en terrassen met uitzicht. De sociale club biedt extra faciliteiten.

Byggestatus

De bouw van Abelias in Finca Doña María is gepland in twee fases. De eerste fase omvat de bouw van appartementen op de westelijke heuvel. Een clubhuis met zwembad en fitnessruimte is exclusief toegankelijk voor bewoners van deze fase. De oplevering is voorzien in het tweede kwartaal van 2028.

Viktig å vite

Finca Doña María biedt geen woningen met meer dan twee slaapkamers. Het project heeft geen directe toegang tot het strand. De locatie is niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn vanwege de steile hellingen. Het project biedt geen directe toegang tot openbaar vervoer.

Livsstil & Omgivelser

Finca Doña María is aantrekkelijk voor mensen die een combinatie zoeken van een rustige woonomgeving en de nabijheid van voorzieningen. Het project is geschikt voor golfliefhebbers, gezien de ligging naast de Torrequebrada golfbaan. De woningen zijn ook interessant voor wie een tweede huis zoekt aan de Costa del Sol, met de mogelijkheid om te overwinteren in een aangenaam klimaat. De steile toegang kan een overweging zijn voor mensen met mobiliteitsproblemen.

Kvalitet & Standard

De appartementen in Finca Doña María worden gebouwd met hoogwaardige materialen. De gevels zijn voorzien van isolatie en een afwerking in okerkleuren. De ramen zijn van gelakt aluminium met dubbele beglazing en thermische onderbreking. De terrassen van de penthouses zijn voorzien van zonwering. De woningen worden opgeleverd met een volledig ingerichte keuken. De keuze van materialen en afwerkingen is gericht op duurzaamheid en comfort.

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet

De appartementen in Finca Doña María zijn beschikbaar vanaf €430.000. De prijzen variëren tot €1.150.000, afhankelijk van de grootte, ligging en indeling van de woning. De appartementen beschikken over 2 slaapkamers en een woonoppervlakte vanaf 85 m². Het project biedt diverse opties, waaronder duplex penthouses met ruime terrassen. De prijsstelling reflecteert de locatie, het uitzicht en de aanwezige faciliteiten.

€430 000
Pris fra
2-3
Soverom
2
Bad

Omgivelser & Livsstil

Finca Doña María biedt een woonomgeving waar ontspanning en activiteit samenkomen. De nabijheid van de golfbaan nodigt uit tot een actieve levensstijl, terwijl het uitzicht en de rust een ontspannen sfeer creëren. Bewoners kunnen genieten van de zon op hun terras, een wandeling maken naar het strand, of gebruikmaken van de faciliteiten van de sociale club. In de omgeving zijn diverse restaurants en winkels te vinden.

Beliggenhet & Området: Benalmadena

Nærområdet & Tilgjengelighet

Finca Doña María ligt in een omgeving waar zowel rust als levendigheid te vinden is. Op korte afstand bevinden zich stranden, restaurants en winkels. De nabijheid van de golfbaan biedt recreatiemogelijkheden. De omgeving is heuvelachtig, wat zorgt voor uitzicht maar ook voor steile hellingen. De locatie is goed bereikbaar met de auto, maar minder geschikt voor wie uitsluitend op openbaar vervoer is aangewezen. De luchthaven van Málaga ligt op 10 km afstand.

Kart & Område

De kaart toont de ligging van Finca Doña María in Benalmádena, nabij de Torrequebrada golfbaan. De locatie biedt een combinatie van rust en de nabijheid van voorzieningen.

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.
Områdeguide: Torrequebrada Benalmádena

Kommunikasjon & Fasiliteter

Playa de Santa Ana 0,6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 88 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0,8 km
El Pinillo 2 km

Finca Doña María is gunstig gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen. Het strand (Playa de Santa Ana) ligt op ongeveer 600 meter hemelsbreed. De luchthaven van Málaga is met de auto in ongeveer 15 minuten te bereiken (10 km). Er zijn diverse golfbanen in de omgeving, waaronder Golf Benalmadena Pitch& Putt op 1.4 km afstand. Supermarkten en een ziekenhuis bevinden zich op ongeveer 1 km afstand. Een apotheek ligt op 939 meter.

Kilde: CTAN, Overpass/OSM

Natur & Klima

3888
Soltimer
4
Badesesong (mnd)
53m
Høyde over havet
18.6°C
Gjennomsnittstemperatur
6.7%
Helning til stranden

De ligging in Benalmádena garandeert een mild klimaat met een gemiddelde jaartemperatuur van 18.6°C. De regio kent ongeveer 3888 zonuren per jaar. Het zwemseizoen, met een watertemperatuur van 20°C of hoger, duurt ongeveer 4 maanden. Finca Doña María ligt op een hoogte van 53 meter boven zeeniveau. De helling naar het dichtstbijzijnde strand is 6.7%, wat als steil kan worden ervaren.

Kilde: Open-Meteo

Strender & Fritid

Strender & Kyst

  • Playa de Santa Ana 0,6 km
  • Playa de Bil Bil 0,7 km
  • Playa Malapesquera 1 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1 km
  • Playa de las Verdas 1,3 km
  • Playa de Torre Vigía 1,9 km

Golfbaner

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2,7 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5,4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8,3 km
  • Lauro Golf 10,9 km

In de omgeving van Finca Doña María zijn diverse stranden te vinden, waaronder Playa de Santa Ana op 600 meter afstand. De stranden Carvajal en Fuente de la Salud hebben een Blauwe Vlag keurmerk. Golfliefhebbers kunnen terecht bij Golf Benalmadena Pitch& Putt op 1.4 km afstand. In de omgeving zijn 219 sportfaciliteiten te vinden, waaronder Club de Raqueta en Polideportivo Arroyo de la Miel. De jachthaven van Fuengirola ligt op 9.9 km afstand.

Kilde: Overpass/OSM, Junta de Andalucía

Regionens beliggenhet

Finca Doña María ligt in Benalmádena, tussen Torremolinos en Fuengirola. De locatie biedt een goede uitvalsbasis om de Costa del Sol te verkennen. Málaga ligt op 12 km afstand en is gemakkelijk bereikbaar met de auto of trein. De regio staat bekend om haar stranden, golfbanen en culturele bezienswaardigheden. Benalmádena zelf biedt een diversiteit aan voorzieningen en recreatiemogelijkheden.

Prosjektdetaljer

Prosjekt Finca Dona Maria
By Benalmadena
Region Costa del Sol
Pris fra €430 000
Soverom 2 - 3
Bad 2
Boareal 85 - 162 m²
Pris per m² €5 058 / m²
Areal Costa del Sol
Terrasse 15 - 45 m²
Parkering Ja
Hage Ja
Svømmebasseng Ja
Ferdigstillelse Q2 2028
Matrikkelreferanse 1509901UF6510N0001KY
Energimerke B
Publisert 2026-05-11

Ref: CS200157

Sammendrag

  • Nieuwbouw appartementen in Benalmádena
  • Uitzicht op de Torrequebrada golfbaan
  • Strand en voorzieningen op loopafstand
  • Exclusieve sociale club met zwembad en fitness
  • Oplevering verwacht in Q2 2028

Regional sammenligning

In vergelijking met projecten zoals Blossom in Benalmadena en Nexus Residences, biedt Finca Doña María een vergelijkbare prijsklasse en een ligging nabij de golfbaan. Blossom Hills is iets voordeliger geprijsd, maar ligt mogelijk verder van voorzieningen. Finca Doña María onderscheidt zich door de exclusieve sociale club en de combinatie van moderne woningen met Andalusische charme. De steile toegang is een aandachtspunt dat niet bij alle projecten in de regio speelt.

Ofte stilte spørsmål Om dette prosjektet Finca Dona Maria

Waarom is de toegang tot Finca Doña María zo steil?
De steile toegang is een gevolg van de ligging in de heuvels van Benalmádena. Dit biedt uitzicht, maar kan een uitdaging vormen voor mensen met mobiliteitsproblemen.
Hoe ver is het lopen naar het strand vanaf Finca Doña María?
Het dichtstbijzijnde strand (Playa de Santa Ana) ligt op ongeveer 600 meter hemelsbreed. De loopafstand kan iets langer zijn vanwege de hellingen.
Welke energie-efficiëntie maatregelen zijn er getroffen in de appartementen?
De appartementen zijn voorzien van dubbele beglazing met thermische onderbreking om energieverlies te minimaliseren. Er is geen informatie beschikbaar over een specifiek energie-efficiëntielabel.